Atsiliepimai
“Viskas super 🥰”
Karolina
“Antakiai, kaip visada atrodo puikiai! ačiū”
Roberta
“tobulai sutvarkyti antakiai”
Aušra
“Kaip visuomet išeinu su nuostabiais antakiais. Aistė savo srities profesionalė! 👌☺️”
Raimonda
“Kruopštumas, preciziškumas, patarimai, malonus bendravimas. Kaip visada - tobulas darbas, be priekaištų!”
Karolina
“esu labai patenkinta rezultatu!!! ačiū !!!”
klientė
“Puikiai atlikta procedūra, meistrė rūpestingai atsižvelgia į kliento poreikius.”
Agnė
“Kaip visada labai maloniai pralekstas laikas ir tobulai sutvarkyti antakiai”
Lina
“Ačiū už labai gražiai sutvarkytus antakius ❤️”
Roberta
“Viršijo lūkesčius! Labai maloni meistrė, tikrai apsilankysiu dar ne karta ✨🌸”
Giedrė