Atsiliepimai

★★★★★

“Viskas super 🥰”

Karolina

★★★★★

“Antakiai, kaip visada atrodo puikiai! ačiū”

Roberta

★★★★★

“tobulai sutvarkyti antakiai”

Aušra

★★★★★

“Kaip visuomet išeinu su nuostabiais antakiais. Aistė savo srities profesionalė! 👌☺️”

Raimonda

★★★★★

“Kruopštumas, preciziškumas, patarimai, malonus bendravimas. Kaip visada - tobulas darbas, be priekaištų!”

Karolina

★★★★★

“esu labai patenkinta rezultatu!!! ačiū !!!”

klientė

★★★★★

“Puikiai atlikta procedūra, meistrė rūpestingai atsižvelgia į kliento poreikius.”

Agnė

★★★★★

“Kaip visada labai maloniai pralekstas laikas ir tobulai sutvarkyti antakiai”

Lina

★★★★★

“Ačiū už labai gražiai sutvarkytus antakius ❤️”

Roberta

★★★★★

“Viršijo lūkesčius! Labai maloni meistrė, tikrai apsilankysiu dar ne karta ✨🌸”

Giedrė